İLKÖĞRETİM İNGİLİZCE KURSU

Globalleşme çağında İngilizce bilmenin iletişim aracı olarak önemi artmıştır. Buna bağlı olarak yabancı dil öğrenimi çocuklarımızın gelecekte sağlam bir şekilde yerlerini alabilmelerinde zorunlu hale gelmiştir. Bu noktada ELBİM, İngilizceyi çocuklar için hazırlanmış özel programlarla “anadilini öğrenir “gibi öğretir. Böylelikle öğrenciler derslerinde ve sınavlarda üstün başarı gösterirken aynı zamanda İngilizceyi de anadillerine yakın düzeyde konuşabilme yeteneği kazanırlar.

Çocuklar erken yaşta konuşma ve dinleme üzerine bir eğitim aldıklarında, ilerde çok güzel bir İngilizceye sahip olabiliyorlar. İngilizceyi ilk ne şekilde duyduğu çok önemlidir. Çünkü bundan sonraki tüm yaşantısında bu şekilde devam edecektir. 2 ay içinde çocuğunuzdaki değişimi fark edeceksiniz, 1 yılın sonunda da İngilizce konuşmasını görmek sizi çok mutlu edecek. Doğal konuşma yeteneğini hızla geliştireceğiz.

Çocuğunuza sıkılmadan, eğlenerek ve severek geleceği bir İngilizce eğitimi vermekteyiz. Öğretmenlerimiz, konularında uzmanlaşmış, konuşmaya özendirici, oyun, müzik ve DVD lerle eğlendirici yabancı ve Türk kişilerden oluşmaktadır.

İlk yorumu yazan olun.

Lütfen giriş yapıp yorum ekleyin
Kayıtlı: 0 öğrenci
Seviye: Başlangıç
İLKÖĞRETİM İNGİLİZCE KURSU
Kategori:
Whatsapp'tan görüşmek için tıklayınız.