ALMANCA AİLE BİRLEŞİMİNDE TEK ADRES ELBİM KURSLARI

İkamet yasası ile ilgili, Almanya’daki eşin yanına gitmek isteyen kişiler, bulundukları illerin bağlı oldukları Alman Başkonsolosluklarına başvurmadan önce, gerekli evrakları tamamlamak zorundadırlar. Evraklar arasında olan Almanca A1 sertifikasıyla basit düzeyde dil yeterliliklerini belgelemek durumundadırlar. Buradaki amaç, Almanya’ya gelecek olan kişilerin, toplumsal hayata iletişimsel olarak daha çabuk adapte olmalarını sağlamaktır.

Vize Başvurusunda, sadece Almanca Sertifikasının ibrazı, gerekli olan dil yeterliliğinin ispatı anlamına gelmediği gibi, Vize Bölümünün takdirinde, kişilere temel düzeyde Almanca sorular yöneltilebilir. Bu anlamda, kaçak yollarla kurs veren kişi veya işletmelerin verdiği sertifikaların geçersizliği söz konusu olabilir ve itimat edilmemesi gerekir.

Elbim Eğitim Kurumları A.Ş., ikamet yasasında yapılan dil yeterliliği ibraz zorunluluğu ile ilgili değişikliklerden itibaren (2007), Almanya Aile Birleşimi Sınavlarına 6000’den fazla kişiyi hazırlamış; bu kişiler sertifika sınavlarında başarı sağlamış ve ailelerine kavuşmuştur.

Elbim Eğitim Kurumları olarak Almanya da on binlerce öğrencimize eğitim vererek öncelik Türkiye’de A1 Eğitimi alarak daha sonrasında A2 B1 Eğitimlerinde Almanya da online dersler ile eğitimlerinde başarıya ulaşmışlardır.

Her ay düzenli olarak Aile Birleşimi ve sınava giren öğrencilerin başarıları ile mutluluk duyan Elbim ailesi sizleri de burada görmekten memnuniyet duyar.

Almanca Aile Birleşimi kurslarımız da online ve yüz yüze eğitim ile her ay düzenli olarak sınava hazırlayan ve garantili eğitim ile öğrencilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz. Hiçbir şey için geç değil ister Türkiye de isterseniz de Almanya da her zaman her yerde garantili eğitimlerimiz ile başarıya ulaşıyoruz.

Whatsapp'tan görüşmek için tıklayınız.