İyi Bir Başlangıç, Yarı Yarıya Başarı Demektir.

Elbim Eğitim Kurumları: 1990 yılında Gaziantep’te bilişim ve eğitim alanında faaliyete başlamış, Aynı yönetimle istikrarlı bir şekilde büyüyerek günümüze gelmiş, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı, 28 yıllık bir kurumdur.

Türkiye’de Sektöründe birçok ilklere imza atmıştır.
Türkiye’de ilk olarak, İngilizce dil eğitiminde; Oxford Üniversitesi Oxford Quality School Temsilciliğini alarak, Oxford eğitim tekniklerini ve Oxford Üniversitesi eğitim materyallerini kullanıp, uluslararası düzeyde dil eğitimi vermektedir
Türkiye’de ilk defa dil eğitiminde, Görsel – İşitsel – Anlatımlı Eğitim Sistemi hakkında CD ve kitap çıkartıp, projesi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanarak, Türkiye’deki devlet okullarına kullanıma açan kurstur.

Türkiye’nin ilk Logo Yazılım Yetkili Eğitim Merkezi olmuş, yıllardır binlerce kursiyerinin meslek sahibi olmasını sağlamıştır.
Türkiye’nin ilk Microsoft Yetkili Eğitim Noktası olmuştur.
Dünyada ilk defa halı desinatörlüğünde NedGrafhics tarafından “Yetkili Eğitim Merkezi” unvanı verilen ilk özel kurstur
Türkiye’de ilk olarak, Texcelle halı programlarının Eğitim lisanslarını satın alarak,Texcelle Yetkili Eğitim Merkezi olarak desinatörlük kursunu başlatmıştır.
Türkiye’de ilk kurs olarak kendi yayınevini kurarak, Bilgisayar, Ofis Programları, Bilgisayarlı Muhasebe & Desinatörlük, Hızlı Okuma, İngilizce Temel Eğitim alanında kendi kitabını yazan, yayınını basan profesyonel tek kurumdur.
Türkiye’de ilk defa bir kurs personelleriyle Almanya’ya giderek, Gaziantep ve Güneydoğu Bölgesinden göç eden gurbetçileri, dernek ve federasyon çatısı altında toplanmaya ikna edip, 7 bölge derneği kurdurup, bu derneklere destekleyici olarak yurt dışındaki hemşerilerimizin kaynaşması ve dayanışması için reklam ve tanıtım çalışmaları yapmıştır.
Almanya A-1 Vize Sınavı her ay düzenli olarak Elbim ‘de yapılmaktadır.
İngiltere A-1 Vize Sınav kayıtları Elbim’de alınarak her ay sınav yapılmaktadır.
Eğitim verdiği her branşta %100 başarıyı kendisine hedef belirleyen Elbim, 28 yıllık tecrübesiyle genç, deneyimli ve dinamik eğitim kadrosuyla başarılarına yenilerini eklemeye devam etmektedir.

© Copyright 2019 Elbim Tüm hakları saklıdır
web tasarım