BAŞVURU YAP
İngilizce Konuşma Kulübü

İngilizce Konuşma Kulübü

Öğrencilerimiz ELBİM in uzman kadrosu tarafından gerçekleştirilen konuşma kulüplerinde hem pratik yapabilir ve hem de telaffuzlarını geliştirebilirler. Bu aktivitemiz ders saatleri dışında olup ücretsizdir. Her hafta düzenlenen konuşma kulüplerinden yararlanmak isteyen öğrencilerimiz her cumartesi kulübümüze gelebilirler.

Neden İngilizce?

Dünyanın pek çok ülkesinde konuşulan İngilizce için “evrensel dil” tanımı yapılır. Çağımızın en çok tartışılan kavramlarından biri olan “küreselleşme” ile birlikte sınırların ortadan kalkmaya başlaması, ülkeler arasındaki ilişkileri de güçlendirmiştir. Bugün, İngilizcenin anadili olarak konuşulduğu İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri gibi ülkelerle aramızda ticaret, eğitim, turizm vb. alanlara yönelik ilişkiler söz konusudur. Bütün bunlar İngilizceye talebi arttırmaktadır. Türkiye’deki çokuluslu şirketlerde çalışmak, öğrenimine yurt dışında devam etmek, bilgi çağında internet aracılığıyla dünyadaki gelişmeleri izlemek için İngilizce öğrenmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Günlük İngilizcenin inceliklerini öğrenmek ve İngilizce konuşma, tartışma becerilerini geliştirmek isteyenlerin katıldığı kulüp uzman öğretmenler tarafından yürütülür.

© Copyright 2019 Elbim Tüm hakları saklıdır
web tasarım